Харчування

З 1 січня 2022 року всі заклади освіти запровадили зміни в харчуванні школярів, ініційовані першою леді країни Оленою Зеленською. Ключовою особливісю змін є перехід до більш здорового харчування: зменшення солі, цукру, хліба,, жирів, субпродуктів. За новими нормами збільшується споживання молока, кисломолочних продуктів, м'яса, риби, свіжих овочів та фруктів. Меню для шкільних їдалень розробив шеф-кухар Євген Клопотенко. Воно складається з 160 нових став.

У закладах освіти Хустської ТГ  фахівцями  з харчування розроблене чотиритижневе сезонне меню та щоденне меню-розклад. Кухарі пройшли навчання

У  2021-2022 навчальному році  у Кошелівському ЗЗСО І-ІІ ступенів одноразовим гарячим   харчуванням  охоплені учні початкових класів: 32  - за батьківську плату, 21 учень з багатодітних сімей  - з 50% батьківською оплатою та  2 учнів - безкоштовно.

Шкільна їдальня працює щодня з 08.00 до 15.00.

Персонал забезпечує гаряче  безкоштовне пільгове харчування, відповідно до ст. 19 Закону України „Про державну допомогу сім’ям з дітьми”.

Облік обідів, якість приготування, організація споживання їжі  контролюється адміністрацією та медичною сестрою закладу.

Класними керівниками проводиться  робота з учнями по вихованню культури харчування і відповідальності за своє здоров'я.

Заходи, щодо організації харчування:

- Покращити якість харчування школярів і забезпечити його безпеку;

- Організувати правильне, збалансоване харчування дітей і підлітків з врахуванням їх вікових особливостей;

- Продовжити формувати навички здорового харчування здобувачів освіти і їх батьків;

- Оновити матеріально-технічну базу шкільної їдальні, харчоблоку;

- Удосконалювати розроблену систему моніторингу стану здоров'я учнів.

- Надавати соціальну підтримку окремим категоріям школярів.