Перелік документів, необхідних для зарахування дитини до 1 класу

Дитина, якій на 01 вересня 2021 року виповнилося 6 років, та за результатами медичного обстеження немає протипоказань для систематичного шкільного навчання, має вступити до 1 класу.

Основними нормативно-правовими актами, що регулюють питання зарахування дітей до загальноосвітніх навчальних закладів є:

• Закон України «Про загальну середню освіту» (стаття 18);
  • Положення про загальноосвітній навчальний заклад (пп.18-26);
  • Наказ МОНУ від 16.04.2018 № 367 «Про прийом дітей до 1 класу загальноосвітніх навчальних закладів» Зарахування учнів до закладу здійснюється, як правило, до початку навчального року за наказом його керівника. Зарахування здійснюється без проведення конкурсу (п.7, ст.18 Закону України «Про загальну середню освіту») і, як правило, відповідно до території обслуговування.

Перелік документів, необхідних для зарахування дитини до 1 класу:

• заява одного з батьків дитини або особи, яка їх замінює подана особисто (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника), (заповнюється в закладі)
  • копія свідоцтва про народження дитини (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа)
  • картка профілактичних щеплень
  • оригінал медичної довідки за формою первинної облікової документації №086-1/0 "Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду"(МЕДИЧНУ ДОВІДКУ ФОРМИ №086-1/0 МОЖНА ПРИНОСИТИ ПІСЛЯ ЗАКІНЧЕННЯ КАРАНТИНУ, ДО 1 ВЕРЕСНЯ 2021 РОКУ ОБОВ’ЯЗКОВО)
  • копія документа, що підтверджує місце проживання/ перебування дитини (для підтвердження права на зарахуваня)

ПОРЯДОК ЗАРАХУВАННЯ:

1. До 31 травня  закладом освіти приймаються заяви одного з батьків дитини або особи, яка їх замінює з усіма вищевказаними документами.

2. До 01 червня зараховуються усі діти, місце проживання яких на території обслуговування Кошелівського ЗЗСО І-ІІ ступенів підтверджене.

3. Після 15 червня зарахування на вільні місця відбувається у такому порядку:

- до початку навчального року - діти, які мають право на першочергове зарахування;

- впродовж навчального року - у порядку надходження заяв про зарахування.

Документи приймаються за адресою :

с. Залом, вул. Руня, 66

з Пн-Пт з 8:00-17:00.

Ми чекаємо на вас та ваших дітей!