Пояснювальна записка

В школу необхідно приносити ПОЯСНЮВАЛЬНУ ЗАПИСКУ, якщо Ваша дитина пропустила від одного до трьох днів навчання. У випадках, коли учень не відвідує школу більше трьох днів, потрібна довідка від лікаря.
Записка до школи від батьків повинна бути написана в наступних випадках:
• коли дитина пропустила заняття (по причині, яку батьки знають);
• коли школяр запізнився на заняття.
Вимоги до оформлення пояснювальної:
Писати треба від 1-ої особи, при цьому, стежити за логічним викладом подій, послідовністю і хронологією.
Обов’язкова вимога — невживання просторічних виразів і лексики, що не відповідає нормам літературної мови
Інформацію слід викладати коротко і достовірно.
У батьків має бути достатньо підстав, щоб визнати причину пропуску уроків поважною. Як приклад пояснювальної записки до школи, вказують пропуски за сімейними обставинами, конкурси різної шкільної спрямованості, заходи та інше.

Зразок пояснювальної записки

Директору

Кошелівського ЗЗСО І-ІІ ступенів

Дубляк М.В.

(П.І.Б.)

(домашня адреса)

Пояснювальна записка

Мій син (дочка),

, уч

класу,

(Прізвище, імя по-батькові)

пропустив (ла) шкільні уроки

по причині

(дата пропущених уроків)

Прошу вважати причину поважною. Пропущений навчальний матеріал опрацюємо самостійно. Я свідомий(а) щодо батьківської відповідальності стосовно вчинків, здоровя та життя дитини.

(дата написання)

(підпис)